Odblokování

Dovezli jste si telefon ze zahraničí? Nebo jste dostali telefon například od tetičky z USA? V takovém případě bude váš telefon pravděpodobně blokovaný, tzn., že ho budete moci používat pouze se sim kartou od operátora z místa zakoupení.

Naše společnost působí na trhu již mnoho let, během kterých jsme nasbírali mnoho zkušeností v oblasti mobilních zařízení. Nejen díky tomu jsme v dnešní době schopni odblokovat 99% telefonů všech možných značek. U nejnovějších modelů značky Apple a Samsung se odblokovací kódy musí generovat, a proto odblokování může někdy zabrat i několik dní. Denně sledujeme dění na trhu a snažíme se vám tak i za odblokování nabídnout tu nejnižší cenu.

Odblokování je trvalé a telefon se tedy v budoucnu již nikdy nezablokuje a můžete jej používat nejen na české operátory (T-Mobile,O2,Vodafone) ale i na jakéhokoliv operátora na světě. Odblokování žádným způsobem nepoškozuje mobilní telefon.

Pokud jste našli v šuplíku svůj starý telefon a nepamatujete si jeho bezpečnostní kód, tak nezoufejte. Díky našim servisním boxům dokážeme během chvilky z Vašeho telefonu tento kód odstranit. Naše techniky nezaskočí ani to, když máte displej uzamčený pomocí gesta, které jste zapomněli. Gesto zrušíme a telefon zase bude bez problémů fungovat. Nepamatujete si Google gmail přihlášení, který jste zadávali před několika lety a nyní se nemůžete po restartu dostat do telefonu – Factory reset protection google účet (Google FRP) Nevadí, i s tím si u všech modelů poradíme. Umíme odblokovat i Samsung účet RL (Samsung reactivation lock), Xiaomi Mi account, Huawei id účet, Meizu FLYME account.