Hardware

Prasklý LCD displej

Výměna prasklého LCD je nejčastější opravou kterou v našem servise provádíme. Stačí nešikovný pád telefonu z malé výšky, sednutí si na mobilní telefon apod., a displej hned praskne. Tato oprava u 99% typů telefonu není časově náročná a provádíme ji tedy na počkání.

Prasklé dotykové sklíčko

Prasklé dotykové sklíčko u dotykových telefonů je taky velmi častá závada. Bohužel né u každého telefonu je možné vyměnit jen sklíčko, u většiny modelů se musí vyměnit i LCD, protože jsou tyto 2 díly na sobě nalepené. Délka opravy je různá dle náročnosti, ale stále jsme schopni především ty nejčastější typy (iPhone,Samsung, Huawei) opravit do několika desítek minut.

Výměna sluchátka

Stává se vám, že při hovoru neslyšíte toho druhého? Nebo ho slyšíte špatně a chrčí vám ve sluchátku? V tom případě potřebujete vyměnit sluchátko. Tato oprava není složitá a provádíme ji u většiny modelů na prodejně na počkání.

Vyměna mikrofonu

Stěžují si, ti, kterým voláte, že Vás slyší špatně nebo vůbec neslyší? Zřejmě máte rozbitý mikrofon. Výměna mikrofonu je již složitější oprava – novější typy telefonu mají mikrofony pájené na desce nebo na zvláštním flexu a proto u nich trvá oprava i několik hodin.

Vytopený telefon

Pokud vám telefon spadl do vody nebo jen navlhnul a přestal fungovat,tak není nic ztraceno. Co nejdříve vyndejte baterii z přístroje a přineste k nám. O telefon se postaráme a pokusíme se jej zachránit. Telefon se čistí a zbavuje vody ve speciální lázni a poté se celá základní deska prohřívá při vysoké teplotě. Tato procedura trvá 6-24 hodin. Dle statistiky za minulý rok, jsme dokázali takto zachránit 8 z 10 mobilních telefonů.