Software

Stává se Vám, že Váš telefon přestane reagovat? Třeba dokonce tak, že úplně „zamrzne“ nebo nejde zapnout? Nebo se Vám zdá, že telefon má pomalou odezvu a na vše dlouho čekáte? Ano, i to jsou příznaky toho, že Váš mobilní telefon potřebuje přehrát software. Díky novému softwaru docílíte nejen zrychlení telefonu, ale také nové funkce. Výrobce totiž vydává nové verze nejen proto, aby opravil chyby a zrychlil telefon ale také aby nabídl svým zákazníkům něco nového (integrace map u telefonů Nokia, přednastavený Skype u OS Android, chat u telefonu Samsung atd.).

Pokud jste si přivezli mobilní telefon z ciziny a v menu jste neobjevili český jazyk, tak nezoufejte - pro nás není problém do telefonu nahrát nový software i s českým jazykem nebo jakýmkoliv jiným dle vašeho přání.

Jestliže jste si doma hráli na servisního technika a dohrávali do telefonu nějaké neautorizované aplikace, posílali soubory přes bluetooth nebo dokonce instalovali neoficiální verzi softwaru a tím rozladili mobil natolik, že nejde ani zapnout, přineste ho k nám a my už si s ním poradíme.

Veškeré softwarové opravy děláme přímo na naší prodejně, díky čemuž jsme, dle náročnosti opravy, schopni nabídnout opravu na počkání a to bez jakéhokoliv expresního příplatku!


OdblokováníRychlý dotaz

Pokud máte s telefonem nějaký jiný problém, nebojte se nás kontaktovat nebo navštívit, dokážeme opravit opravdu téměř vše. Ceny oprav hardware, software a odblokování se liší dle typu mobilu, závady a samozřejmě Vám je rádi zodpovíme v případě konkretního dotazu.

Jméno

E-mail


Text zprávy
© Copyright 2014 OK Point s.r.o. | |