Software

Odblokování

Dovezli jste si telefon ze zahraničí? Nebo jste dostali telefon například od tetičky z USA? V takovém případě bude váš telefon pravděpodobně blokovaný, tzn., že ho budete moci používat pouze se sim kartou od operátora z místa zakoupení.

Naše společnost působí na trhu již mnoho let, během kterých jsme nasbírali mnoho zkušeností v oblasti mobilních zařízení. Nejen díky tomu jsme v dnešní době schopni odblokovat 99% telefonů všech možných značek a to na počkání. U nejnovějších modelů značky Apple a Nokia se odblokovací kódy musí generovat, a proto odblokování může zabrat i několik dní. Denně sledujeme dění na trhu a snažíme se vám tak i za odblokování nabídnout tu nejnižší cenu.

Odblokování je trvalé a telefon se tedy v budoucnu již nikdy nezablokuje a můžete jej používat nejen na české operátory (T-Mobile,O2,Vodafone) ale i na jakéhokoliv operátora na světě. Odblokování žádným způsobem nepoškozuje mobilní telefon.

Pokud jste našli v šuplíku svůj starý telefon a nepamatujete si jeho bezpečnostní kód, tak nezoufejte. Díky našim servisním boxům dokážeme během chvilky z Vašeho telefonu tento kód odstranit. Naše techniky nezaskočí ani to, když máte displej uzamčený pomocí gesta, které jste zapomněli. Gesto zrušíme a telefon zase bude bez problémů fungovat. Dokonce ani kód zámku na mobilních telefonech Apple iPhone nebo tabletech iPad pro nás není překážkou.
Rychlý dotaz

Pokud máte s telefonem nějaký jiný problém, nebojte se nás kontaktovat nebo navštívit, dokážeme opravit opravdu téměř vše. Ceny oprav hardware, software a odblokování se liší dle typu mobilu, závady a samozřejmě Vám je rádi zodpovíme v případě konkretního dotazu.

Jméno

E-mail


Text zprávy
© Copyright 2014 OK Point s.r.o. | |