Software

Stává se Vám, že Váš telefon přestane reagovat? Třeba dokonce tak, že úplně „zamrzne“ nebo nejde zapnout? Nebo se Vám zdá, že telefon má pomalou odezvu a na vše dlouho čekáte? Ano, i to jsou příznaky toho, že Váš mobilní telefon potřebuje přehrát software. Díky novému softwaru docílíte nejen zrychlení telefonu, ale také nové funkce. Výrobce totiž vydává nové verze nejen proto, aby opravil chyby a zrychlil telefon ale také aby nabídl svým zákazníkům něco nového (integrace map u telefonů Nokia, přednastavený Skype u OS Android, chat u telefonu Samsung atd.).

Pokud jste si přivezli mobilní telefon z ciziny a v menu jste neobjevili český jazyk, tak nezoufejte - pro nás není problém do telefonu nahrát nový software i s českým jazykem nebo jakýmkoliv jiným dle vašeho přání.

Jestliže jste si doma hráli na servisního technika a dohrávali do telefonu nějaké neautorizované aplikace, posílali soubory přes bluetooth nebo dokonce instalovali neoficiální verzi softwaru a tím rozladili mobil natolik, že nejde ani zapnout, přineste ho k nám a my už si s ním poradíme.

Veškeré softwarové opravy děláme přímo na naší prodejně, díky čemuž jsme, dle náročnosti opravy, schopni nabídnout opravu na počkání a to bez jakéhokoliv expresního příplatku!


Odblokování

Dovezli jste si telefon ze zahraničí? Nebo jste dostali telefon například od tetičky z USA? V takovém případě bude váš telefon pravděpodobně blokovaný, tzn., že ho budete moci používat pouze se sim kartou od operátora z místa zakoupení.

Naše společnost působí na trhu již mnoho let, během kterých jsme nasbírali mnoho zkušeností v oblasti mobilních zařízení. Nejen díky tomu jsme v dnešní době schopni odblokovat 99% telefonů všech možných značek a to na počkání. U nejnovějších modelů značky Apple a Nokia se odblokovací kódy musí generovat, a proto odblokování může zabrat i několik dní. Denně sledujeme dění na trhu a snažíme se vám tak i za odblokování nabídnout tu nejnižší cenu.

Odblokování je trvalé a telefon se tedy v budoucnu již nikdy nezablokuje a můžete jej používat nejen na české operátory (T-Mobile,O2,Vodafone) ale i na jakéhokoliv operátora na světě. Odblokování žádným způsobem nepoškozuje mobilní telefon.

Pokud jste našli v šuplíku svůj starý telefon a nepamatujete si jeho bezpečnostní kód, tak nezoufejte. Díky našim servisním boxům dokážeme během chvilky z Vašeho telefonu tento kód odstranit. Naše techniky nezaskočí ani to, když máte displej uzamčený pomocí gesta, které jste zapomněli. Gesto zrušíme a telefon zase bude bez problémů fungovat. Dokonce ani kód zámku na mobilních telefonech Apple iPhone nebo tabletech iPad pro nás není překážkou.
Rychlý dotaz

Pokud máte s telefonem nějaký jiný problém, nebojte se nás kontaktovat nebo navštívit, dokážeme opravit opravdu téměř vše. Ceny oprav hardware, software a odblokování se liší dle typu mobilu, závady a samozřejmě Vám je rádi zodpovíme v případě konkretního dotazu.

Jméno

E-mail


Text zprávy
© Copyright 2014 OK Point s.r.o. | |