Již od vzniku v roce 2000 se řadíme mezi špičku v servisu mobilních telefonů, disponujeme nejkvalitnějším vybavením. Našima rukama projde několik desítek telefonů denně a pracujeme výhradně s originálními náhradními díly, které máme přímo na prodejně. V případě starších typů telefonů, na které se již nevyrábějí originální náhradní díly, jsme schopni sehnat díly neoriginální.


Prasklý LCD displej
Výměna prasklého LCD je nejčastější opravou kterou v našem servise provádíme. Stačí nešikovný pád telefonu z malé výšky, sednutí si na mobilní telefon apod., a displej hned praskne. Tato oprava u 99% typů telefonu není časově náročná a provádíme ji tedy na počkání.
Prasklé dotykové sklíčko
Prasklé dotykové sklíčko u dotykových telefonů je taky velmi častá závada. Bohužel né u každého telefonu je možné vyměnit jen sklíčko, u některých modelů se musí vyměnit i LCD protože jsou tyto 2 díly na sobě nalepené (iPhone, Samsung Galaxy S3,S4 apod.). Délka opravy je různá dle náročnosti, ale stále jsme schopni především ty nejčastější typy (iPhone,Samsung) opravit do několika desítek minut.
Výměna sluchátka
Stává se vám, že při hovoru neslyšíte toho druhého? Nebo ho slyšíte špatně a chrčí vám ve sluchátku? V tom případě potřebujete vyměnit sluchátko. Tato oprava není složitá a provádíme ji na prodejně na počkání.
Vyměna mikrofonu
Stěžují si, ti, kterým voláte, že Vás slyší špatně nebo vůbec neslyší? Zřejmě máte rozbitý mikrofon. Výměna mikrofonu je u 70% telefonů otázka několika minut. Novější typy telefonu mají mikrofony pájené na desce nebo na zvláštním flexu a proto u nich trvá oprava i několik hodin.
Vadný flex
Vlastníte-li telefon výsuvné nebo výklopné konstrukce (véčko) tak se vám může stát že sám od sebe přestane displej zobrazovat, nebo zobrazuje zrcadlové, s pruhama apod. To Vám právě odešel flex kabel který spojuje základní desku s displejem. Je to častá závada způsobená pouhým opotřebením. Tato oprava je středně složitá a trvá několik hodin.
Vytopený telefon
Pokud vám telefon spadl do vody nebo jen navlhnul a přestal fungovat,tak není nic ztraceno. Co nejdříve vyndejte baterii z přístroje a přineste vše k nám. O telefon se postaráme a pokusíme se jej zachránit. Telefon se čistí a zbavuje vody ve speciální lázni a poté se celá základní deska prohřívá při vysoké teplotě. Tato procedura trvá 6-12 hodin. Dle statistiky za rok 2013 jsme dokázali takto zachránit 8 z 10 mobilních telefonů.Rychlý dotaz

Pokud máte s telefonem nějaký jiný problém, nebojte se nás kontaktovat nebo navštívit, dokážeme opravit opravdu téměř vše. Ceny oprav hardware, software a odblokování se liší dle typu mobilu, závady a samozřejmě Vám je rádi zodpovíme v případě konkretního dotazu.

Jméno

E-mail


Text zprávy© Copyright 2014 OK Point s.r.o. | |